Галереї

Нові заклади культури, які увійдуть до власності Гусятинської ОТГ

Найближчим часом Гусятинській  ОТГ будуть передані приміщення закладів культури тих населених пунктів, які увійшли у громаду. Стан більшості об’єктів задовільний, є й такі, що вже руйнуються. Найкраще збереглися будинки культури  у селі Личківці та Сидорів.

Веломаршрут “До розбитої Товтри”

Дякуючи активним членам гусятинської велоспільноти розпочато роботу над розробкою ще одного туристичного веломаршруту.  Наш шлях буде пролягати через Гусятин, Кузьмінчик, Голинищеве, біля Личковець, Вільхівчик, більшість зупинок понад річку Збруч. Надзвичайно красиві краєвиди, гори і ліси, неповторна флора та фауна,  забуті та напів існуючі села, історичні пам’ятки та цікаві люди.  Після опрацювання зібраних матеріалів буде розроблено буклет із картою для подорожуючих.

Правова допомога

22 липня в приміщенні бібліотеки ЦКіД відбулася зустріч для працівників Гусятинського ЦКі Д та начальником відділу «Гусятинське бюро правовоі допомоги» Чортківського місцевого центру з надання БВПД Наталією Янцевич на тему «Правова допомога поруч» .

Оновлення Гусятинського центру культури і дозвілля

Розпочалися роботи над оновленням Гусятинського Центру культури і дозвілля, а саме танцювального залу на першому поверсі. Проводиться заміна підвіконників та реконструкція стелі. Усі роботи здійснюються за рахунок власних надходжень із оренди приміщень.

День Конституції

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

1

28 червня наша країна відзначає День Конституції. З нагоди цього Дня Гусятинський ЦКіД підготував вітання, яке можна переглянути за посиланням:

https://www.facebook.com/guscentrkult.blogspot/

Вебінар “Ефективна взаємодія між ланками влади”

23 червня 2020 року відбувся черговий вебінар на тему «Як налагодити ефективну взаємодію між всіма рівнями організації влади: Об’єднані територіальної громади-Обласна державна адміністрація-Міністерство культури та інформаційної політики України»

Найцікавіші заходи

2 лютого в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбулося новорічно – різдвяне дійство розколяди, участь у якому прийняли солісти, тріо та ансамбль Гусятинського центру культури і дозвілля.

Напередодні Дня святого Валентина в приміщенні Гусятинського ЦКіД під керівництвом І.Корніцької відбувся майстер-клас, присвячений цьому дню. Учасниками були гуртківці гуртка «Умілі ручки».

13 лютого у ЦКіД яскравим дійством стала святкова дискотека «Цей прекрасний дар кохання» у якій молодь мала змогу потанцювати, позмагатися у романтичних конкурсах за цікаві призи та весело провести час.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану.
З нагоди цієї дати Гусятинським ЦКіД було проведно годину пам’яті «Гірка біль – Авганістан» у Гусятинському краєзнавчому музеї.

16 лютого відбувся концерт Наталії Фаліон та “Лісапетного батальйону” з новою програмою “Сама модна на селі.”

В Україні День Героїв Небесної сотні відзначається 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме цього дня 2014року загинуло найбільше активістів Євромайдану.
Вшановуючи Героїв Небесної сотні в бібліотеці ЦКіД пройшла тиха акція «Ангели пам’яті». Захід відбувся спільно з учнями 4-Б класу (класний керівник Пріян О.В.) ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Гусятин. Діти виготовили білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей, на згадку про тих, хто віддав життя за Україну і за майбутнє.

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. З нагоди цього дня в селищі Гусятині відбулися заходи.

Біля пам`ятного знаку Героїв Небесної Сотні священнослужителі Петро (УГКЦ) та Іван (УПЦ) за участю влади, громадськості та молоді відслужили поминальну панахиду. Учасники заходу запалили лампадки, склали спільну молитву на знак світлої пам’яті про загиблих під час Революції Гідності.

У приміщенні ЦКіД відбувся концерт-реквієм «Герої не вмирають». Захід розпочався державним гімном, під лемківську-народну пісню «Гей, пливе кача…» присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні.

6 березня 2020р. у КЗ «Гусятинського ЦКіД», відбувся відбірковий тур конкусу малюнків «Намалюй Шевченкове слово» пресвячений 206-ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в якому взяли участь школи Гусятинської громади. Де було представлено 76 малюнків у різних вікових категоріях.

11 березня 2020 р. у «Гусятинському центрі культури і дозвілля» відбувся огляд-конкурс «На струнах Кобзаревої душі». Участь у заході взяли учні шкіл: ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Гусятин, ЗОШ І-ІІ ступені с.Суходіл та студенти Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

Цікаве за січень

14 січня 2020 року відбулося свято коляди «Свято іде – коляду несе» у Гусятинському ЦКіД. У Різдвяному дійстві взяли участь колективи і вихованці «Центру культури і дозвілля» ,Гусятинської мистецької школи , «Центру дитячої та юнацької творчості» та колядники Вільхівчицького сільського клубу.
З Різдвяними святами привітав усіх присутніх отець Петро. Під час заходу глядачі мали змогу насолодитися українськими колядками та поринути в атмосферу справжнього Різдвяного свята.

 Гуртківці вокального ансамблю «Росинка» (керівник – О.Лукіянець) Гусятинського ЦКіД  та вихованці  театрального колективу «Сузір’я» (студенти Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя), керівник Л. Кобилянська, вітали гусятинців Різдвяними колядками, віншуваннями та славили новонароджене Дитятко Ісуса, засвідчивши цим самим свою любов і повагу до християнської віри.