Об`єднуємо зусилля заради спільної справи

     В рамках співпраці із програмою “ДОБРЕ” до нас вдруге завітав голова правління спілки зеленого туризму в Україні Володимир Васільєв. Сьогодні ми здійснили спільний об`їзд зелених садиб та готелів, які вже працюють на ринку даних послуг, або хочуть розпочати свій сімейний бізнес. В кожній із садиб проаналізовано усі переваги та недоліки, надані рекомендації щодо подальшої роботи закладів.

   Господарі налаштовані на тісну співпрацю між собою та мають надію на підтримку зі сторони влади.  Оскільки у нас є усі чинники для успішного розвитку сільського зеленого туризму, особливо оздоровчого спрямування, наступним кроком повинно бути створення ініціативної групи із представників усієї сфери обслуговування, власників садиб, влади, керівників оздоровчих закладів, які займуться написанням інвестиційних проектів та просуванням Гусятинського туристичного продукту на вітчизняному та міжнародному ринках.

P1050650

   Особливо приємно, що сьогодні  готель “Елеганс” став першим закладом у Гусятині, який отримав сертифікат “Життя в стилі ЕКО”. Тобто гості готелю можуть розраховувати на проживання у номерах, де прибирання, прання та готування їжі здійснюються із використанням безпечних  засобів та мінімальною шкодою для довкілля.