У громадської організації «Надзбручанський край» з’явився жіночий підрозділ

8 ініціативних жінок виявили бажання підсилити ГО «Надзбручанський край», створивши у ньому окремий жіночий осередок.   

У його планах займатися питаннями жінок та дітей, зокрема, забезпечувати їм цікаве змістовне дозвілля, а ще долучатися до вирішення проблем і питань, які б сприяли покращенню життю громади

«Ми вирішили, що для підтримки змін у нашій ОТГ варто спробувати і об’єднатися у окремий жіночий підрозділ, адже жіночий досвід та бачення вони унікальні. Нам би дуже хотілося посприяти покращенню загального емоційного клімату у громаді. Виявити та долучити до себе інших таких самих ініціативних та позитивно налаштованих на життя жінок», – говорить спеціаліст з питань культури відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради, випускниця 9-ї «Академії жіночого лідерства Надія Митко.

На сьогодні до новоствореної кагорти увійшли 8 жінок, з них 5-випускниці 9-ї «Аакадемії жіночого лідерства»: Ольга Дутка, Надія Митко, Олеся Фрицька, Наталія Воробель, Наталія Подуст та ще три чарівні мешканки нашої громади: Ірина Корніцька, Людмила Свірська та Олеся Лукіянець.

Жінки зазначають, що долучилися до ГО «Надзбручанський край», з метою підсдилити і доповнити ініціативних чоловіків у гродамі, при цьому мати своє обличчя, свій план дій і реалізовувати свої суто жіночі проекти.

«Наша присутність у громадській організації у такому вигляді дозволяє нам не лише чітко виокремити жінок готових брати на себе відповідальність за певні ініціативи, а і дозволятиме у майбутньому при бажанні брати участь у різноманітних грантових програмах. На даний час ми вже маємо виграний грант, який будемо у найближчі місяці реалізовувати, але він це тільки початок. І головне ми відкриті до співпраці, і запрошуємо долучатися до нас жінок та дівчат, які можуть не просто дати оцінку чужим крокам та діям, а і готові самі, щось ініціювати та взяти певну відповідальність на себе у втілені того», – говорить Наталія Подуст.

Долучитися до дівчат просто, а детальніше довідатися про це можна за телефонами:

Надія Митко – 0679547000

Наталія Подуст- 0980984292

Олеся Фрицька – 0964448779

Ольга Дутка – 0992345148

Ірина Корніцька – 0965747549

Людмила Свірська – 0957157966

Олеся Лукіянець – 0689467991

 

 

Матеріали із ресурсу “Своє радіо”