Наші знову на висоті

Як повідомляє “Своє радіо”

З 10 по 12 травня у Тернополі проходив 2-й етап Всеукраїнських відкритих змагань з картингу серед учнівської молоді та Громадської організації «Товариства сприяння оборони України».

Організаторами та співорганізаторами змагань виступили: Український державний центр позашкільної освіти, Громадська організація “Товариство сприяння обороні України”, Федерація картингу Тернопільської області, Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Упродовж трьох днів 96 юних картингістів змагалися у особисто-командній першості у дисциплінах «Швидкісне маневрування» та «Шосейно-кільцеві перегони». Вікова категорія від 6 до 25 років, серед них на рівні боролися і четверо чарівних, юних дівчат.
До складу збірної команди Федерації картингу Тернопільської області увійшло 22 учасники, серед них шестеро з Гусятина. Процкова Анастасія та Осика Уляна виступали у класі картів «Піонер-Н». Сорокопуд Костянтин, Костельницький Богдан та Шмата Андрій виступали у класі картів «Піонер-Б». Митко Ярослав – у класі «Кадет».

У перший день змагання проводилися з «Швидкісного маневрування». Від нашої команди у цій дисципліні приймали участь: Костельницький Богдан – 9 місце та Сорокопуд Костянтин – 5 місце.

У другий і третій день проводилися змагання з «Шосейно-кільцевих перегонів»

Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд із Тернопільської, Чернігівської, Львівської, Чернівецької, Полтавської, Волинської, Рівненської, Хмельницької областей та м. Суми і Тернополя.

У командному підсумку у дисципліні “Шосейно-кільцеві перегони” перше місце виборола збірна команда Тернопільської області, друге місце – команда Волинської, а третє – команда Чернігівської.

У підсумку Сорокопуд Костянтин здобув ІІ місце та нагороджений медалями і дипломами від Міністерства освіти та науки України і Громадської організації «Товариства сприяння оборони України».
Костельницький Богдан показав шостий результат, а Шмата Андрій – восьмий. Дівчаткам, на жаль, пощастило менше, через технічні «примхи» картів. Ярослав Митко також через технічні несправності посів сьоме місце.