Шевченкове слово

Тарас Шевченко об’єднав мистецькі таланти дітей та молоді Гусятинської громади

Попри негоду вчора, 11 березня півсотні читців та майже стільки ж художньо обдарованих дітей стали учасниками двох творчих конкурсів, що вже другий рік поспіль проводять у громаді до нагоди святкування Шевченкових днів.

1

Конкурс малюнку «Намалюй Шевченкове слово» проходив у трьох вікових категоріях, до оцінювання приймалися роботи намальовані на тему життя та творів Шевченка, а також його портрети виконані у будь-якій техніці.

Активними учасниками цього конкурсу стали школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, а також учні шкіл села Вільхівчик і Суходіл

Місця переможців розподілилися наступним чином:

Молодша група:
І-місце Богданка Мальована 2-А клас ІІ- місце Назар Лазенко 2-Б, ІІІ-місце Анастасія Коцюбинська 2 клас школа села Суходіл

У середній групі:
І-місце отримав Тарас Стус учень 4-А класу, ІІ- місце Вероніка Рибак 4 клас школа села Суходіл, ІІІ-місце Володимир Росіл 4-А клас

У старшій групі кращими стали: Ковальська Христина 8 –А клас І-місце, Христина Ключевич учениця 8-го класу із с Вільхівчик ІІ- місце і Валентин Саска учень 7-го класу із села Суходіл отримав ІІІ-місце.

У літературному конкурсі-огляді «На струнах Кобзаревої душі» участь приймали не лише школярі а і студенти Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя
Проходило оцінювання у трьох вікових категоріях та у 4 номінаціях.

У читанні творів Шевченка кращими стали:

Молодша категорія І місце Аліна Бурак 3-А клас з віршем «Думка», ІІ місце – Соломія Лисак теж 3-А з твором «Мені однаково чи ні», і ІІІ місце Уляна Луцька 3 клас школа села Суходіл з віршем «Вінок Кобзареві».

У середній категорії І місце отримала Єлизавета Чавурська 5-А з віршем «Три літа», ІІ місце Юлія Габрик 6-В з поетичним твором «Думка», ІІІ місце отримала учениця 5-го класу Суходільської школи Діана Герчак.

Серед старшої групи кращими стали: І місце студент коледжу Павло Дишлевий, ІІ- студентка коледжу Диса Людмила, ІІІ місце отримала учениця 10-го класу Гусятинської школи Яна Шморська.

У номінації авторський вірш, кращою було визнано Олександру Мудрак студентку коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя з віршем «Воїн слова», ІІ місце виборов Віталій Галак з віршем «Шевченко в Почаєві», ІІІ місце дісталося Тетяні Ненюк за вірш «Пам’ятай слова Шевченка»

І у номінації «Інсценізація» до огляду і оцінювання журі було представлено три роботи учнів 9-Б класу Гусятинської школи. Кращою роботою було визнано виступ вікторії Дідух, ІІ місце дісталося інсценізації до поеми «Відьма», ІІІ місце отримали за постановку уривку з поеми «Катерина».

 Стаття із сторінки “Своє радіо”